Print Friendly
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (5 votes cast)

fursecuri-de-craciun

 

Fursecuri de Craciun!!!!! Din astea face toata lumea 😀 Macar o tava, atat cat sa se simta c-a venit Craciunul, dar eu v-am adus 12 retete de fursecuri, toate speciale, toate usor de facut si, bineinteles, delicioase!!! :)) Aveti, asadar, de unde alege: aveti fursecuri cu ciocolata, cu nuci, cu scortisoara, ba chiar si agatate-n cana 😛

 

Rasfoiti-le cu pofta!!! Incepem de sus, din stanga-n dreapta, paaana jos 🙂

1. Fursecuri Snickerdoodles: http://www.laurasava.ro/2011/01/24/fursecuri-snickerdoodles/

2. Flori de gheata: http://www.laurasava.ro/2011/01/05/flori-de-gheata/

3. Fursecuri cu ness: http://www.laurasava.ro/2015/12/13/fursecuri-cu-ness/

4. Fursecuri pentru Mos Craciun, cu nuci si ciocolata:  http://www.laurasava.ro/2010/12/18/fursecuri-pentru-mos-craciun/

5. Fursecuri Fulgi de zapada: http://www.laurasava.ro/2012/12/14/fursecuri-fulgi-de-zapada/

6. Fursecuri cu cacao Fulg de nea: http://www.laurasava.ro/2012/12/15/fursecuri-cu-cacao-fulg-de-nea/

7. Fursecuri Inimioara cu mascarpone: http://www.laurasava.ro/2016/05/10/fursecuri-inimioara-cu-mascarpone/

8. Biscuiti Truffle: http://www.laurasava.ro/2008/02/14/biscuiti-truffle/

9. Fursecuri Inele impletite: http://www.laurasava.ro/2007/12/29/fursecuri-pentru-mos-craciun-inele-impletite/

10. Fursecuri Ingerasi: http://www.laurasava.ro/2015/12/06/fursecuri-ingerasi/

11. Fursecuri cu smantana, in cana: http://www.laurasava.ro/2014/12/15/fursecuri-cu-smantana-in-cana/

12. Biscuiti de ciocolata: http://www.laurasava.ro/2009/12/27/biscuiti-de-ciocolata/

 

Tags: